DĖŽĖS

Catchy Carz
LF tipo dėžės

LF tipo dėžės pagamintos iš didelio tankio polietileno (PE), tvirtos, ...

LF tipo dėžės

LF tipo dėžės pagamintos iš didelio tankio polietileno (PE), tvirtos, lengvos ir atsparios daugeliui alyvų ir rūgščių. Tinka naudoti ir maisto pramonėje. Naudojimo temperatūra nuo -40° iki +80° C. Spalva: raudona, geltona, žalia ir mėlyna. Dėžutės suderinamos su visomis SSI Schaefer lentynų sistemomis. Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
RK tipo dėžės

RK tipo dėžutės, pagamintos iš polietileno (PE), polistireno ar polipropileno, ...

RK tipo dėžės

RK tipo dėžutės, pagamintos iš polietileno (PE), polistireno ar polipropileno, yra lengvos ir atsparios daugeliui alyvų bei rūgščių. Naudojimo temperatūra nuo -40° iki +80° C. Gylis: 300 mm, 400 mm, 500 mm ir 600 mm. Spalva: mėlyna. Dėžutės suderinamos su visomis SSI Schaefer lentynų sistemomis. Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
EF tipo dėžės

EF tipo dėžės pagamintos iš didelio tankio polietileno (PE), tvirtos, ...

EF tipo dėžės

EF tipo dėžės pagamintos iš didelio tankio polietileno (PE), tvirtos, lengvos ir atsparios daugeliui alyvų bei rūgščių. Lengva valyti ir tinkamos naudoti su maisto produktais. Naudojimo temperatūra nuo -40° iki +80° C. Tvirti apvadai užtikrina galimybę dėžę apkrauti net iki 600 kg. Spalva: pilka ir raudona. Dėžės suderinamos su visomis SSI Schaefer lentynų sistemomis. Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
EFB tipo dėžės

EFB tipo dėžės pagamintos iš polipropileno, atitinka Euro platformos matmenis ...

EFB tipo dėžės

EFB tipo dėžės pagamintos iš polipropileno, atitinka Euro platformos matmenis (600 x 400 mm) ir yra skirtos daugiau transportavimui, o ne sandėliavimui. EFB dėžes galima krauti vieną ant kitos arba dėti vieną į kitą. Jos idealiai tinka konvejeriniam darbui bei užsakymų pervežimui. Akytos šoninės sienelės ir pagrindas atlaiko svorį ir leidžia cirkuliuoti orui. Spalva: raudona, geltona, žalia ir mėlyna. Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
FB tipo dėžės

FB tipo dėžės pagamintos iš polipropileno arba politileno, atitinka Euro ...

FB tipo dėžės

FB tipo dėžės pagamintos iš polipropileno arba politileno, atitinka Euro platformos matmenis (600 x 400 mm, 1200 x 800 mm) ir yra skirtos daugiau transportavimui, o ne sandėliavimui. Jas galima krauti vieną ant kitos arba dėti vieną į kitą. FB dėžės idealiai tinka konvejeriniam darbui bei užsakymų pervežimui. Priklausomai nuo krovinio matmenų bei svorio, FB dėžės skirtomos į skirtingas klases. Spalva: raudona, geltona, žalia ir mėlyna. Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
KS tipo dėžės

KS tipo dėžės yra pagamintos iš politileno arba polipropileno. Dvejose ...

KS tipo dėžės

KS tipo dėžės yra pagamintos iš politileno arba polipropileno. Dvejose šoninėse sienelėse padarytos keturios mažos angelės, pro kurias cirkuliuoja oras. Dėžes taip pat galima krauti vieną ant kitos arba dėti vieną į kitą. KS ypač tinka maisto pramonei bei darbui su konvejeriais. Dėžes lengva valyti tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Spalva: raudona, geltona, žalia ir mėlyna. Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
14/6 tipo dėžės

14/6 tipo dėžės pagamintos iš didelio tankio politileno, dėl to ...

14/6 tipo dėžės

14/6 tipo dėžės pagamintos iš didelio tankio politileno, dėl to yra tvirtos, lengvos, jas patogu valyti ir yra atsparios daugeliui alyvų bei rūgščių. Dėžės turi rankenėles šoninėse sienelėse ir yra suprojektuotos taip, kad būtų galima krauti vieną dėžę ant kitos. Tai idealus sprendimas gamybiniam transportui bei laivybai. Tinka naudoti ir maisto pramonėje. Naudojimo temperatūra nuo -40° iki +80° C. Spalva: raudona, geltona, žalia ir mėlyna. Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
Dėžių stovai

Pagal Jūsų pasirinktų dėžių dydį, projektuojame stovus joms laikyti. Siūlome ...

Dėžių stovai

Pagal Jūsų pasirinktų dėžių dydį, projektuojame stovus joms laikyti. Siūlome vienpusį (dešiniau) arba dvipusį (kairiau) stovo modelį, o taip pat prikabinamą prie sienos arba ant ratukų. Vienpusio stovo matmenys (gylis x plotis x aukštis). Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
Dėžių spintelės

Priklausomai nuo dėžių tipo projektuojame uždaras spinteles. Spintelės yra su ...

Dėžių spintelės

Priklausomai nuo dėžių tipo projektuojame uždaras spinteles. Spintelės yra su durelėmis, todėl puikiai tinka ne tik sandeliui, bet ir biurui. Siūlome šių matmenų spinteles (gylis x plotis x aukštis): 500 x 950 x 1950 mm; 500 x 1200 x 1950 mm; 500 x 500 x 1250 mm, o taip pat 260 x 670 x 780 mm; 260 x 670 x 1575 mm; 260 x 670 x 2000 mm. Pagal poreikius pritaikome tiek varstomas, tiek slankiojamas dureles. Turint specialų užsakymą konsultuojame individualiai. Dėmesio: šias patvarias plienines spinteles galima naudoti ne tik mūsų siūlomoms dėžėms laikyti. Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
14/7 tipo dėžės

Be laidumą suteikiančios medžiagos, 14/7 dėžėse yra ir polipropileno, kuris ...

14/7 tipo dėžės

Be laidumą suteikiančios medžiagos, 14/7 dėžėse yra ir polipropileno, kuris užtikrina ilgalaikį dėžės patvarumą. Gylis: 300 mm, 400 mm, 500 mm ir 600 mm. Dėžės suderinamos su visomis SSI Schaefer lentynų sistemomis. Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
RK tipo dėžės

RK antistatinės dėžės atitinka plastikinių RK tipo dėžių formą bei ...

RK tipo dėžės

RK antistatinės dėžės atitinka plastikinių RK tipo dėžių formą bei matmenis. Spalva: juoda. Dėžutės suderinamos su visomis SSI Schaefer lentynų sistemomis. Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
14/6 tipo dėžės

14/6 antistatinės dėžės atitinka plastikinių 14/6 tipo dėžių formą bei ...

14/6 tipo dėžės

14/6 antistatinės dėžės atitinka plastikinių 14/6 tipo dėžių formą bei matmenis. Spalva: juoda. Dėžutės suderinamos su visomis SSI Schaefer lentynų sistemomis. Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
EF tipo dėžės

EF antistatinės dėžės atitinka plastikinių EF tipo dėžių formą bei ...

EF tipo dėžės

EF antistatinės dėžės atitinka plastikinių EF tipo dėžių formą bei matmenis. Spalva: juoda. Dėžutės suderinamos su visomis SSI Schaefer lentynų sistemomis. Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
Šiukšliadėžės

SSI Schaefer atliekų surinkimo konteineriai gali būtu dviejų arba keturių ...

Šiukšliadėžės

SSI Schaefer atliekų surinkimo konteineriai gali būtu dviejų arba keturių ratukų. Dviejų ratukų konteinerių talpa - nuo 60 iki 360 litrų. Siekiant palengvinti atliekų rūšiavimą, šie konteineriai gaminami 5 spalvų: juodos, žalios, mėlynos, geltonos ir rudos. Keturių ratukų konteineriai gali būti plastikiniai arba plieniniai. Tūris: 0.77 arba 1.1 m3. Jie ypač tinkami statyti šalia daugiabučių, ligoninių, maitinimo įstaigų ir pan. Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
Pramoniniai

Pramoniniai konteineriai gali būti pagaminti iš polietileno arba plieno. Kojelės ...

Pramoniniai

Pramoniniai konteineriai gali būti pagaminti iš polietileno arba plieno. Kojelės pakelia pagrindą nuo žemės, kad konteinereris neslidinėtų paviršiumi ir palengvina darbą šakiniams krautuvams. Plastikiniai konteineriai ypač tinka darbui su tekstile, skalbykloms, džiovykloms, gali būti naudojami maisto pramonėje. Plieniniai konteineriai optimaliausias variantas sunkiems kroviniams ir kietosioms medžiagoms krauti. Nepriklausomai nuo konteinerio medžiagos, tai geras sprendimas išoriniam bei vidiniam transportavimui. Spalva: pilka (plastikinis) ir žalia (plieninis). Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.

Catchy Carz
Degioms atliekoms

Šie konteineriai yra pritaikyti pramoninių atliekų, pasižyminčių didele degumo rizika, ...

Degioms atliekoms

Šie konteineriai yra pritaikyti pramoninių atliekų, pasižyminčių didele degumo rizika, surinkimui (pvz., atliekos iš garažų, autoservisų, degalinių, kuriuose yra naftos). Pagaminti iš cinkuoto plieno ir todėl nedegūs. Talpa: 240 litrų. Spalva: sidabrinė. Gamintojas: SSI Schaefer, Vokietija.